Європейська столиця

Громадська організація

Діти з особливими потребами

Дитину з аутизмом, синдромом Дауна, ДЦП або іншим станом, який вирізняє його від звичайних людей, прийнято називати особливим. Такі дітки потребують більше уваги, терпіння, знань і, нарешті, фізичних і емоційних сил. Найчастіше, всі турботи і клопоти про таке маля лягають на одного з близьких йому людей, найчастіше маму чи бабусю – і тоді їх спосіб життя кардинально змінюється. Істотно обмежується коло спілкування, звужується спектр інтересів, зводяться до мінімуму або повністю зникають вільний час і особисті інтереси. Такий стан речей нерідко є причиною психологічних проблем в сім’ї і кризових періодів у відносинах між домашніми.

Одна з програм громадської організації «Європейська столиця» це робота з такими дітьми.

09_09_14_3

Громадська організація «Європейська столиця» організує програми реабілітації дітей з особливими потребами, також під егідою «Європейська столиця» виконує свою діяльність ГО «Центр розвитку дітей з особливими потребами «Вірю в тебе» з метою підтримки і допомоги сім’ям, в яких виховуються діти з особливими потребами.

Один з регулярних наших благодійних заході – спортивне змагання для дітей, які мають функціональні обмеження. Останнім часом ми регулярно проводимо його на базі роллердрому ТРЦ «Дрим Таун»

Громадська організація «Європейська столиця» дякує за співпрацю всім волонтерам, та спонсорам. Зокрема підприємствам «Еко-Нова», ТОВ «ІМАР»та всім меценатам та свідомим громадянам нашого міста, які приймають активну участь в наших програмах.

В програмах ГО «Європейська столиця» приймали участь багато відомих людей. Висловлюємо особливу подяку за активну участь  та громадянську позицію Лері Вінну  та Рудольфу Поварницину. Які неодноразово приймали участь у наших акціях.