Європейська столиця

Громадська організація

Наша місія

Сприяти вирішенню проблем зростання свідомості громадянського суспільства, соціального забезпечення всіх хто живе в столиці України.

Впроваджувати Європейські цінності в буденне життя Києва.

Розвивати ідеї особистої відповідальності і особистої участі кожного в творенні нашого суспільства. Сприяти розвитку ідей громадянської відповідальності, активної життєвої позиції, милосердя, взаємодопомоги, рівності і справедливості.

acia771712419827448786660_n

Наша історія

Наше громадська організація виросла з громадського руху, який виник як реакція на жахливу ситуацію з дітьми які хворі на ДЦП. Це був початок нашого об’єднання.

Наше сьогодення

З того часу багато що змінилося: з громадського руху, якій звернув увагу на особистих дітей ми переросли в громадську організацію «Європейська столиця».

Ми знаємо як перетворити Київ на справжню Європейську столицю, і у нас є своє розуміння витоків проблем міста та шляхів їх правильного вирішення.

Ми усвідомили, що громадський рух повинен ґрунтуватись на знанні, а не на емоціях, що працювати треба над причинами, а не розгрібати наслідки. Що тільки системний підхід до розбудови громадянського суспільства нашого міста здатний привести до змін.

Сьогодні у громадської організації «Європейська столиця» вже є багато успіхів і програм по багатьом напрямкам.

У реалізації кожної з наших програм основну роль грають волонтери та наші добровільні спонсори.

В нашій команді багато постійних добровольців і більше 500 помічників. Вони щодня надають всебічну допомогу за всіма програмами громадської організації «Європейська столиця»: вони займаються пошуком необхідної інформації в Інтернеті, беруть участь в акціях збору і доставки благодійної допомоги, в поїздках до дітей-сиріт з майстер-класами, ведуть роботу з сім’ями в складних життєвих ситуаціях, організовують процес обстеження та лікування хворих дітей і багато, багато іншого. …

Ми знаємо, що тільки небайдужість і участь кожного, здатне змінити суспільство, в якому ми живемо, зробивши його кращим.