Європейська столиця

Громадська організація

Готується відкриття Центру соціальної допомоги

Громадська організація «Європейська столиця» готує до кінця 2016 року відкриття Центру соціальної допомоги нужденним у місті Києві, а в подальшому і в інших регіонах України.

Зокрема, одним з перших пілотних проектів, крім Києва, планується відкриття Центру соціальної допомоги нужденним у місті Баранівка Житомирської області.

Завданням Центру буде надання різних видів адресної соціальної допомоги нужденним громадянам.

Центр буде опікуватись непрацездатними громадяни, які потребують сторонньої допомоги в домашніх умовах, що знаходяться в скрутних обставинах, особи пенсійного віку, інваліди.

Основні види діяльності з соціальної  допомоги, що будуть надаватись Центром соціальної допомоги ГО «Європейська столиця»:

  • Виявлення громадян, що потребують соціальної допомоги, ведення бази даних (реєстру) таких громадян;
  • Консультування громадян, що потребують соціальної допомоги, в тому числі по телефону, про можливість та умови надання соціальних послуг;
  • Реєстрація в заяв та звернень громадян, що потребують соціальної допомоги, або їх представників;
  • Придбання за рахунок добровільних пожертв і коштів донорів, і подальше розподілення продуктів харчування, промислових товарів першої необхідності, засобів санітарії і гігієни, медикаментів, засобів догляду, тощо.
  • Надання психологічної допомоги та підтримки, як одержувачами соціальної допомоги, так і особам, які здійснюють догляд за одержувачами соціальної допомоги
  • Аналіз затребуваності соціальної допомоги, що надається Центром, та поліпшення якості допомоги;

Про дату відкриття, розташування, та найближчі плани Центру соціальної допомоги буде об’явлено на сайті ГО «Європейська столиця».

shutterstock_133990751-960x300